Archive | November, 2017

DEBUIT 2017 Grand Prix

Jelgavas LLU Studentu teātris no Batumi Starptautiskā studentu teātru festivāla ir atgriezies ar galveno balvu - Grand Prix igauņu režisora Kalev Kudu iestudētajai izrādei "Parīzē es lidoju ar gaisa balonu". Marta Gēbele (Aņas lomā) saņēma labākās otrā plāna aktrises balvu. Kopā ar balvām esam pārveduši arī vissiltākās atmiņas par gruzīnu viesmīlību un uzmanību, ko īpaši izjutām no festivāla organizētājiem Roin Dvali un  Giorgi Fircxalashvili. Iespējams, ka mums mācītie adžāriešu dejas soļi noderēs, satiekoties ar esošiem un jauniegūtiem draugiem no Batumi, Tblisi, Kutaisi un Viļņas universitātes, bet varbūt tos varēs redzēt kādā mūsu izrādē nākotnē. Esam pateicīgi apburošajai žūrijas pārstāvei Marina Burduli par ielūgumu uz Batumi drāmas teātra izrādi, kurā viņa pati fascinēja skatītājus ar savu talantu.
Patīkams pārsteigums festivālā bija tas, ka amatierteātru izrādes skatījās ne tikai teātra profesionāļi, kas bija žūrijā, bet arī profesionālie aktieri kā skatītāji. Batumi teātri mīl, par ko liecināja pilnā skatītāju zāle uz katru izrādi un tāpēc mums ir jo lielāks prieks par saņemto balvu. Prieks, kurā dalāmies ar tiem, kas mums palīdzēja nokļūt Batumi - Jelgavas domes un LLU vadību un mūsu atbalstītājiem Evopipes un DriveEcoHome.
FOTOATTĒLI

Batumi – Debuit

Pateicoties EVOPIPES un DriveEcoHOME atbalstam no 8. līdz 12. novembrim piedalāmies Batumi startautiskajā studentu teātru festivālā DEBUIT Gruzijā. Batumi Šota Rustaveli vārdā nosauktajā valsts universitātes koncertzālē paredzētas 5 vakara izrādes, mēs piedalāmies ar “Parīzē es lidoju ar gaisa balonu” Kaleva Kudu (Igaunija) režijā. Piedāvāto meistarklašu (aktiermeistarība, kustība) klāstā ar īpašu nepacietību gaidām gruzīnu folkloras meistarklasi.